دختران و پسران خانواده برتر

... آموزش احکام و مسائل اعتقادی ، دوستی های قبل از ازدواج ، ترک خودارضایی و

دختران و پسران خانواده برتر

... آموزش احکام و مسائل اعتقادی ، دوستی های قبل از ازدواج ، ترک خودارضایی و

کلید های عقب و جلو برای مرورگرهای موبایلی

توجه : به سوالات مربوط خواستگاری ، عقد و جلوتر ! پاسخی داده نمیشه . برای مشورت گرفتن در مورد مسائل مربوط به ازدواج به وبلاگ khbartar.blog.ir مراجعه کنید .
****
* دوستی به قصد ازدواج فرصت ازدواج بهتر رو از دختران میگیره
* پسری که تو را دوست داشته باشد عریانت نمیکند بانو! لباس عروس بر تنت میکند....
***
رسول اکرم صلى ‏الله ‏علیه ‏و‏ آله :
عِفُّوا تَعِفُّ نِساؤُکُمْ؛ پاکدامن باشید تا زنانتان پاکدامن باشند.

امیرالمومنین علی علیه السلام :
کسی که دائما فکرش درگناهان دور میزند عاقبت مرتکب گناه می شود.
***
استفاده از مطالب وبلاگ پسران و دختران خانواده برتر " ترجیحا با ذکر منبع " مجاز می باشد .

آخرین نظرات

سلامــــ..
ببخشید من یه مشکل دارم ..
من گاهی واقعا دلم میخواد که رابطه جنسی داشته باشم .. یعنی یه جورایی بهش نیاز دارم ... نمیدونم چیکار کنم .. هرچند که همیشه سعی میکنم بیخیالش بشم و ذکر بگم تا ازم دور بشه ... اما گاهی واقعا دلم چنین چیزی میخواد ..
و اینکه من فقط 15 سالمه .. ازدواج و این جور چیزا هم تو فکرم نیست .. یعنی اصلا برام مهم نیس .. تو فکر درسمم اما همون طور که گفتم گاهی شبا بهش نیاز دارم ...... خود ارضایی هم نداشتم .. یه بار اومدم خودارضایی کنم دیدم هیچ حس خاصی بهم نمیده و سریع ترکش کردم ..
خواهش میکنم سریع جوابمو بدید و بگید من چیکار کنم؟؟؟؟ :(


پاسخ :

سلام

شاید الان من مثل کسی باشم که بیرون گود باشم و به شما بگم لنگش کن ! ولی چیزی که می خوام بهتون بگم اینه که احساس نیاز شما ، جای شکر داره . شکر از این جهت که از لحاظ جنسی سالم هستید .

طبیعی هستش که در چنین دورانی به شما فشار بیاد . ولی همون خدایی که این حس رو در شما بوجود آورده ، برای برطرف کردن اون یه سری قانون قرار داده که به نفع من و شماست .


شما که نمی خواید از چاله در بیاید بیفتید تو چاه ! اگه الان در این سن به این نیاز به طور غیر طبیعی پاسخ بدید خیلی چیزها رو از دست میدید .


بخش خودارضایی وبلاگ رو بخونید تا متوجه بشید کسانی که قبل از شما صبر نکردند و  به طور غیرطبیعی به نیاز جنسی پاسخ دادند به کجاها رسیدند .

متاسفم که کار خاصی نمی تونم براتون بکنم ولی چند حدیث براتون میذارم شاید یه دلگرمی برای شما باشه :

 امام علی (ع) : صبر دو گونه است: صبر در برابر مصیبت که خوب و زیباست اما زیباتر از آن صبر در برابر کار حرام است همچنانکه یاد خدا هم دوگونه است: یاد خدا به هنگام روی آوردن مصیبت و بهتر از آن یاد خدا در برابر کار حرام است که این یاد مانع دست یازیدن به آن خواهد شد.امام صادق علیه السلام فرمود: نفست را به خاطر خودت به زحمت و مشقت بیانداز. از این حدیث می فهمیم که اگه در برابر نفس فقط دفاع کننده باشیم دیر یا زود بر ما غلبه خواهد کرد .

پس سعی نکنید فقط دفاع کنید . گاهی حمله کنید . نفس رو تنبیه کنید تا قدرت شما در برابرش افزایش پیدا کنه . در این صورت هست که می تونید این دوران مجردی و محرومیت رو به سلامت بگذرونید .

 • موافقین ۲ مخالفین ۰
 • ۹۲/۰۴/۱۱
 • ۷۱۶۴۰ نمایش
 • محسن نجفی

میل جنسی

رابطه جنسی


نظرات (۵۶)

مشکل من رابطه جنسی نیست.من الان مجردم ولی در عرض دو ماه آینده انشالله قراره عقد کنم.واقعا مشکل من درد پاره شدن بکارت نیست که خیلی ها ازش میترسن.مشکل م دقیقا شرم از عریان شدنه.مشکل فیزیکی ندارم اما خجالت میکشم کسی بدنمو عریان ببینه چه رسد به معاشقه و عشق بازی...من چکار باید بکنم؟...گاهی میخوام از دست خودم فریاد بزنم...با خودم میگم طفلی بخواد دست به لباسم بزنه دادم میره هوا...نکنه شبهای رویایی زندگی مون رو خراب کنم...من چکاررررررررررررررر کنممممممممممممممم؟
من از کودکی استمنا میکنم ولی هر چند یک با من الان 16 سالمه وتازه فهمیدم کاری که میکردم استمنا بوده الان میخوام ترک کنم ولی نمیتونم همش میگم دفعه اخرمه دیگه نمیکنم ولی بازم میکنم میخوام بدونم چقدر به من اسیب رسانده وکمکم کنید ترک کنم لطفا پاسخ دهید
پاسخ:
سلام
چند روش ترک کردن رو در وبلاگ گذاشتم . بودند کسانی که با توکل بر خدا و استفاده از همون روش ها ترک کردند . من نمیدونم که شما دقیقا چه کار کردید . ولی اگه چیزی رو داخل نکردید پس پرده بکارت شما باید سالم باشه . هر چند نمیشه از تغییر روش طبیعی ارضاء شدن شما به راحتی گذشت . منظورم اینه که چون به خودارضایی عادت کردید اگه الان ازدواج کنید شوهر شما به احتمال قوی نمی تونه با دخول شما رو ارضاء کنه .
خوبه که الان به فکر ترکش افتادید . از همین الان شروع کنید . با دقت روش هایی رو که در بخش خودارضایی گذاشتم مطالعه کنید .
موفق باشید
این دختره چقد چرت و پرت نوشته
مطمئنا اینم یکی مث اون دختره چند وقت پیشه حوصله ش سر رفته اومده اینجا چرند نوشته!!!به حرفاش توجهی نکنید
آخه مگه دیوونه است یه ساعت بخواد قصه بگه الکی الکی؟؟؟
لطفا به زهرا پاسخ دهید چرا باید دروغ بگه
یا خدااااااااااا....
 • مصطفی مولوی
 • خانم پرستو به مشکلات دیگران شما میگی چرت و پرت؟؟؟؟

  اگه خدای نکرده این مشکلات رو خودتون داشتید و کسی به شما می گفت درست بود؟؟؟

  واقعا که ...
  وقتی بابای شما مرد شوهت بازیه به مردایه دیگه چه ربطی داره که بهشون
   بی احترامی می کنید.

  اون چیزی که در مورد مردا فهمیدید چی بوده؟

   زن های شهوت باز هم می تونند کثیف باشن و ...

  من منطمئنم که خیلی از این اتفاقای ناجور تو جهان اتفاق می افته که خبر هاش تو انترنت پره یکم سرچ کنید می بینید که فقط شما نیستید.  از تجاوز یک بابا به دختر هست تا کشته شدن یک دختر به دست باباشون ولی این دلیل نیستش که همه ی مردا این طور باشن . هر کدوم از این اتفاقا یک دلیلی دارن از مشکل روانی هست تا شهوت بالا یا انتقام و ...
  به هر حال نباید به مردا توهین می کردید

  اگه پدرتون هنوز همون طوری هستش بهتره از تنهایی و خودتون و پدرتون در خونه پرهیز کنید اگه دیدید دارید تنها میشید با پدرتون به هر دلیلی یک کاری کنید که تنها نمونید مثلا اگه مادرتون می ره خرید شما ه مبرید یا اگه می ره جای دیگه شما هم برید یا بگید من می خوام برم خونه ی همکلاسیم با هم درس بخونیم
  اگه اتاقتون کلید داره با مادرتون هماهنگ کنید و حرفا تونو باهاش بزنید و بخواید که اجازه بدید شب ها که می خوابید در اتاقتون رو قفل کنید البته پدرتون نفهمه بهتره
   شما اگه لباس مناسب در خونه و به خصوص در بیرون از منزل (حجاب کامل) داشته باشید این اتفاقات براتون نمی افته.
  اگه می بینید با لباس مناسب در خونه بازم پدرتون همون جوریه حتی یک شال هم رو سرتون بندازید بازم بهتر میشه.

  دختره چقدر چرت و پرت گفته!در جواب کامنته شما.اول این که من نظر  شما رو نخواستم.دوم اینکه غلط کردی کامنته منو خوندی. سوم اینکه بابات چرت و پرت میگه.چهارم اینکه من مثل امسال تو بی کار نیستم.سال دیگه کنکور دارم و از الان تا خرخره فرو رفتم تو تست و درس و وقت ندارم بیام بی خودی روضه بخونم بقیه هم گریه کنن.اگه بیشعور نبودی میفهمیدی یه همچین چیزایی اون قدر وحشتناکه که حتی فکرشم کافیه که یه نفر رو دیوونه کنه.چه برسه به این که برای رفع بی کاری بخوای یه همچین داستانی رو بگی.کسی که حوصلش سر رفته برای رفع بی کاریش یه داستانی رو میگه که حداقل خنده دار باشه و روحیه ی خودش و دیگران رو عوض کنه.من برای رفع بیکاریم اونقدر تفریحات دارم که امثال تو حتی اسمشونم نشنیدن. حتما تو خودت یه همچین آدمی هستی که این طوری فکر میکنی.آدمی مثل تو که به حقیقت میگه چرت و پرت محکومه که تا ابد بهش دروغ بگن.امیدوارم یه همچین اتفاقی برات بیوفته تا بفهمی چرت و پرت واقعی یعنی چی.از این به بعدم فکر کن حرف بزن.
  در جواب کامنته آقا محمد.اگه دقیق خونده بودید من گفتم که پنج سالی هست که دیگه پدرم یه همچین کاری نکرده.از مدیر محترم وبلاگ میخوام که کامنتای منو پاک کنن.هر چه زودتر.راستش هدف من نه درخواست کمک بود نه جلب ترحم دیگران.خیلی راحت میتونستم کامنتام رو خصوصی کنم ولی به عمد این کار رو نکردم.میخواستم ببینم اگه یه زمانی بخوام تو دنیای واقعی این راز رو به کسی بگم کسی قادر به درکش هست یا نه که از عکس العمل دیگران فهمیدم که واقعا هیچ کس قادر به درک نیست.آدما ادعا میکنن که میفهمن.وقتی تو دنیای مجازی عکس العمل ها این طوریه وای به حال دنیای واقعی.فهمیدم که رازم باید با خودم دفن شه.شما هم هر وقت به وبتون سر زدید کامنتای منو پاک کنید.حال و حوصله ی تحلیلای دیگران رو ندارم.

  شما چرا همیشه یه نفرو که اشتباه میکنه به بقیه تعمیم میدی؟

  این اتفاق باعث شده که بدبین هم بشی.

 • ماه پیشونی
 • میشه بگید الان دقیقا مشکل چیه؟؟؟ هر چی تو کامنتا گشتم پیدا نکردم مشکل چیه؟....کسی از پدرش احساس نا امنی میکنه؟؟؟
  پاسخ:
  سلام
  در واقع یه دردنامه بود . بله حدس شما درسته . ولی خدا رو شکر الان دیگه اون خطر نیست  .

  سلام.خانم...باور کنید میفهمم چی میگیدوشما خیلی آدم خوب و فهمیده ای هستین  که اینطور خوب تا به اینحا رفتار کردین.بیایید ی کم ریشه یابی کنید که چرا پدرتون اینجوریه شاید کمبود های دوران کودکیشونه یا شاید با مادرتون ارتباط و نزدیکی خوبی ندارن درسته اینا دلیلای قانع کننده ای نیست. ولی شاید شما بتونید با پدرتون حرف بزنید و برا همیشه حلش کنید   آخه شما خون همون پدرید ب خدا...

  لطف کن جوابمو بده شاید ی ذره بتونم کمکت کنک(من روانشناسی می خونم)

  ماه پیشونی مثه اینکه دیر رسیدیم!
  از قافله عقب موندیم!!!
  حیف شد کاش میدونستم باباهه چیکار کرده!
  البته بهتر که ندونستم چون شاید باعث میشد احساس بدی نسبت به بابام پیدا کنم
 • ماه پیشونی
 • فکر میکنم بیشتر این حرفا تبلیغ منفیه.در سالهای اخیر خیلی داره تو سایتای غیر اخلاقی رابطه با محارم تبلیغ میشه.چون میخوان فساد رو در کانون خانواده ها رواج بدند...تا هیچ جا یه دختر پاک احساس امنیت نکنه...
 • ماه پیشونی
 • فکر میکنم اگر کسی تو خونه درست لباس بپوشه این اتفاقا نمیفته...هر چند طبیعی به نظر نمیرسه این حس.ولی خود آدم باید در هر جایی خودشو حفظ کنه.بعضی ها جلوی پدرشون هم با تاپ و شورتک میگردن..درسته پدره ولی این دلیل نمیشه آدم ببخشید سینه هاشو بریزه بیرون و...دخترای الانم که دیگه شکل زنا میکردن.موی رنگ شده و تتو و آرایش آنچنانی...هیکل زنونه و...معلومه دیگه..
  گلم کسی که همچین مشکلاتی داره اصلا قادر به بیان کردنش هم نیست حتی بعد سالها....چون این موضوع خرابش میکنه اعتماد بنفسشو میگیره..تو دنیای واقعی کم ندیدیم و چیز عجیبی نیست اما تو!!!!اونوقت تو اومدی 60 تا کامنت گذاشتی هیچکدومم با اون یکی نمیخونن همش ضد و نقیض بودن.اگه حذف نشده بودن حتما دیگرانم با دقت که میخوندن متوجه میشدن که توهم میزنی و هیچکدوم واقعی نیستن!!!!متاسفم!!
  درضمن همیشه ریشه مشکلاتو تو خودت ببین.آدما همیشه آشی رو که خودشون درست میکنن و میخورن!
  کسی که مشگل داره ریشه ی اون مشگل رو تو خودش جستجو میکنه.در جواب شما.تو رو خدا فک کن حرف بزن.نمیمیری اگه فک کنی حرف بزنی.یه دختر دوازده ساله که هنوز به بلوغ نرسیده و همیشه هم بلیز شلوار میپوشه و فرق بین تماس محبت آمیز و تماس جنسی رو نمیدونه چه مشگلی رو باید تو خودش جستجو کنه؟ولش کن حرف زدن با ادم کوته فکری مثل تو بی فایدس.یه سوال از مدیر وبلاگ.شما هم مثل این خانوم فکر میکنید؟بگید.اگه شما هم این طوری فک کنید پس برای خودم متاسفم.
  برام جالب بود.اکثر آقایون گفته بودن که درکتون میکنیم و در مقابل خانوما نه تنها درک نکردن بلکه تهمت هم زدن.یکی گفت چرت و پرت میگه یکی هم گفت داره ارتباط با نا محرم رو تبلیغ میکنه.راستش داستان اتفاقی که برام افتاده بود اونقدر برای خودم چندش آور بود که سریع به مدیر وب گفتم همش رو پاک کنه.اگه میخواستم تبلیغ کنم چه دلیلی داشت که درخواست پاک کردن کامنتام رو بکنم؟واقعا برای خانوم بودنم متاسفم.مردا فهمیدن من چی میگم چون هم جنسای خودشون رو خوب میشناسن ولی شما خانوما نه.چون عادت کردین همیشه همه ی تقصیرا رو گردن خودتون بندازید.همتون من و حجاب منو زیر سوال بردید.چون عادت کردین کثیف بودن و مریض بودن یه مرد رو همش به طرز لباس خودتون ربط بدید.ولی واقعیت اینه که طرز لباس پوشیدن من اون موقع اصلا مشگلی نداشت.پدر من مریض بود.
  یه مریضیه بیست ساله داشت.در واقع از وقتی پسر بیست ساله بود همین جوری بود.وقتی خواب زده میشد سمت هر کسی میرفت.دست خودشم نبود.اگه این اتفاق فقط برای من افتاده بود خودم رو مقصر میدونستم و میگفتم حتما تقصیر من بوده ولی این طوری نبود.این اتفاق برای خاله و مادر بزرگم هم که اومده بودن خونمون و شب مونده بودن در گذشته های خیلی دور افتاده بود.تازه مادربزرگم زنی محجبه بود که همیشه جلوی داماداش روسری میپوشید.خلاصه اینکه مریض بودن یه مرد همیشه هم دلیلش پوشش نیست.مادرم چند بار خواست به خاطر این مشگل پدرم با روان شناس مشورت کنه ولی پدرم مخالفت کرده بود.خلاصه اینکه بحث پوشش تو اتفاقی که برای من افتاد مطرح نبود.
  نوشتن این داستان برای من آسون نبود.اگه آسون بود اسمم رو خیلی راحت مینوشتم.در ضمن شمایی که میگی کسی که همچین مشگلی داره نمیتونه در موردش صحبت کنه یعنی داری وجود این وب رو زیر سوال میبری.چون تو این وب یه عده که مشگل جنسی دارن و یا سوالی دارن مشگلشون رو مطرح میکنن و کمک میخوان.اونوقت شما داری میگی در مورد این مشگلات نمیشه حرف زد.یکی از دوستان گفته بود که خوشحاله کامنتای منو نخونده چون به پدرش بدبین میشه ولی بهش میگم که این درست نیست و نباید به پدرش بدبین بشه.پدر من مریضی داشت و تو محیطی خشک و عدم محبت بزرگ شده بود.همیشه شاهد دعوای پدر و مادرش بود.خلاصه اینکه کمبود عاطفه داشت.لزومی نداره هر کسی که کامنتای منو میخونه به پدرش بدبین بشه.
  مشگل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چند کلاس سواد داری؟؟عزیزم درستش مشکل نه مشگل!!!
  آفرین بتو که انقد خوب و باهوشی!هه...!!
  این خانوم چرتوپرت نمیگه پرستوجان.من داداشم اینکارو باهام میکرد.به کسی روم نمیشد بگم تااینکه اینقد روم فشار اومد که به2تاخاهرم گفتم بد گندش درومد که به اونام تجاوز میکرده.اینا واقعیته امااینقد تلخو زجراوره نمیخاین قبولش کنین
  اقا وحید شما که الان تو یه وبه دیگه گفتین خانوم دکترین وهمین شماررو داده بودین.هدفتون چیه ازین کارا؟اقای نجفی لطفن کامنتای این عوضیو حذف کنین
  سلام واقع خانم س میشه بیشتر توضیح بدین جنایت نابرادرانه برادرتونو؟؟؟
  چرا همتون ضد هم حرف میزنین.. خب هرکی نظر خودشو میده دیگه..........    با هم صمیمی باشین دوستان.. ببینید کی کمک میخواد بهش کمک کنید       

    
  فک کنم برای خیلبا اتفاق افتاده منم بچه بودم برادرم گولم میزد من یه دختر 4ساله ترسو  ازتنهایی مجبور میشدم به کارایی که اون مبخواست تن بدم فقط برای اینکه تنهام نذاره و همباززیم شه از سادگی خودم گریم میگیره
  از نظر من حکر اگر دختر ها پوششی مناسب داشته باشند کمتر این مشکلا پیش می اید

  امیدوارم خدا بدی وبلارو از همه ماها دور کنه .....من همه حرفامو فقط به خدا میگم 
  از همه تون ممنونم. در مورد نظر دادن. به من تجربه هایی نشان میدهد که تو زندگی لازم میشه
  سلام خدمت تمامی دوستان گلم من اصلا هیچی ازاین گفته های شمارو متوجه نشدم بااینکه چندین بار خوندم ،میشه بگید جریان چیه تا بتونم نظربدم به مشکلی که هست
  سلام به همه درسته اینا همشون اتفاق افتاده شک نکنید اما به خاطر تلخ ورنج آور بودن این موضوعات گفته نمیشه وهمون بهتر که نمیگن نبایدم گفته بشه دلیل این فاجعه هاهم نوع رفتار پدرو مادر باهم در کودکی فرزندشان ،عمل نکردن به دستورات خدا در زندگی وبیماری روانی البته من از یه روانشناس که شبکه سلامت حرف میزد شنیدم که اعتقاد یکی از راه های مقابله با بیماریه روانی است در سوره ی نساء خداوند دانا خیلی خوب فرمودن :وقتی فرزندتان کودک هستند ساعات خاصی نگذارید به اتقتان وارد شوندودر نوجوانی وجوانی با اجازه وارد شوند قرآن بهترین راهنمای زندگیه انشاالله همه عمل کنند        در پناه خدای مهربان
  بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  نظریه فروید تو تمام دنیا رد شده. این که تمام نابسامانی های اجتماعی ناشی از عقده های حاصل از واپس زدگی میل جنسی است. 
  ولی خبر خوب برای فروید اینه که یه کشور هست که داره نظریه اش را ثابت میکنه. 
  مسیولین با بهبود وضع اقتصادی. 
  ***** ** ***** ***** *** ***** ** **** ** ***** ****
  خانواده ها و خود افراد .... 
  هنوزم میشه نظریه فروید رو رد کرد.
  چرا خواهر من حجاب ی عمر واجب و قرآن و خدا الکی نگفتن حجاب داشته باشین!!

  بی حجابی بیماری روی افکار و ذهن مرد میذاره و مرد دنبال تجاوز به ناموس مردم و خیلی چیزای دیگ....

  حالا شایدم تغصیر مرد باشه کلا


  ولی اگه میخاستین بیاین بیرون یه من آرایش نمیکردین و موهاتونا میذاشتین تو این مشکلات تو جامعه پیش نمیومد 


  وقتی ی دختر دبیرستانی موهاشا گذاشته بیرون و تو خیابون بستنی لیس میزنه هر مردی رو تحریک میکنه و ....
  عزیزم اصلا بهش فک نکن خودتو با ی کاری چیزی سرگرم کن
  بابا یخیال اینا بشین!! فقط به خدا توکل کنین!!
  من ی دخترم تقریبا مثل ایشون
  13.14سالمه
  کمبود محبت رو دارم.هیچ شکی درش نیست .و بخاطرهمین کمبود محبت روی اوردم ب دوس پسر.خداروشکر پسری صالح وخوب بودن.ما میخوایم باهم ازدواج کنیم.اما الان هم میخوایم.اما شرعیشو
  تابحال گرفتاز خود ارضایی هم شدم
  از فکر وخبال محبت های پسری(همسرم) افتادم تو دام خود ارضایی
  من میخواممممم
  چیکارکنم؟؟؟
  دارم دق میکنم
  کار روز وشبم شده گریه
  دلم نمیخواد رابطه جنسی گناه داشته یاشم
  دلمم نمیخواد دیگه خودارضایی کنم
  پس چیکار کنم؟؟؟
  خسته شدم از پیشگیری.دارم کم میارمممم
  لطفا زود جوابمو بدید داغون ذاغونم

  اینجا خیلی جالبه

  سلام.خیلی مسائل پیش میادکه قابل طرح نیست.هرکس باید خودش هواسش باشه.نظرات خوبوبگیره.
  سلام ......... عزیزم و خیلی از دخترای خوبم. میدونم بعضی حرفارو گفتن سخته. اما معتقدم باید خیلی حرفهارو گفت تا دخترها،پسرها و زنان و مردان زیادی با شنیدنشون آگاهی پیدا کنن. تاریخ این مشکلات در هیچ کشوری مشخص نیست. علتهای زیادی داره. اما میشه باهاش مبارزه کرد. با توکل به خدای بزرگی که همه انسانهارو مختلف آفریده و با خصوصیات زشت و زیبا میشه بر هر زشتی و پلیدی غلبه کرد. فقط توکلتون به خدا باشه و هیچ لحظه ای خدا رو از یاد نبرید.

  سلام

  من از ۱۲سالگی استمنا میکردم البته بعد از ۳'۴سال فهمیدم ک خودارضایی کردم وخیلی سعی کرردم ترک کنم ولی چیزی. داخل نکردم ب جز یک باریعنی الان بکارتم پاره شده؟خاهش میکنم جوابممو بدیذ

  پاسخ:
  سلام
  اون شی چی بوده ؟
  مردی که از موی یه دختر دبیرستانی و بستنی لیس زدنش تحریک میشه بایر بره پیش یه متخصص و ببینه خودش چه مشکلی داره؟ مگه میشه زن رو زندانی کرد که یه موقه یه مرد بیمار گناه نکنه؟؟ زن رو زندانی کرد به جرم اینکه لطیفه!!! نخیربعضی از آقایان جامعه ما بیمارن...در ثانی از همه شما و مدیریت سایت خواهش میکنم که اجازه ندید هر کسی در مورد مسایل تخصصی نظر بده و گاهی با حرفهاش شرایط یک نفر رو وخیم تر کنه. هر کس هر مشکلی که در خودش و روابطش با پدر و مادر و خیلی چیزای دیگه احساس میکنه باید از یک روان شناس متخصص کمک بخواد نه مردم عامی کوچه و بازار...
  من حدود سه ساله که دارم خود ارضایی میکنم و 16 سالمه برای اولین بار یه دوستی بهم راهشو گفت و من از اون زمان انجامش میدم الان با توجه به توصیه ها و ضرر های اون رو میشنوم هی حسرت میخورم ولی نمی تو نم ترکش کنم دائما وقتی تنها میمونم با نگاه به بدن دخترن لخت تو فیلم ها یا عکس ها خود ارضایی میکنم از طرفی من مقام دوم قران استانمون هستم همه جا منو خیلی پاک میدونن حالا هم که به خودم نگاه میکنم میبینم خیلی بهم ضرر زده از نظر زیبایی -قدم-وزنم و... آیا با ترکش میتونم این هارو جبران کنم برای ترکش خواهشا کمکم کنید 
  س برادرازقران که میخونی خجالت بکش ازاین فیلما دوری کن
  سلام دوستان این نیازجنسی پاک وناپاک نمیشناسه حتی بچه های مذهبی هم ممکنه استمنا کنن خدابه دادمون برسه.
  سلام ،امیرمحمد عزیز و دوستان دیگه که این مشکلو دارید به نظر میرسه مشکل خود ارضایی ویا مشکل اون خانوم با پدرشون و دوست دیگه مون با برادرش ریشه در دانش و سواد بزرگترای خانواده و نوع رابطه دوستانه اونا با بچه ها داره یعنی وقتی برای ما اتفاقی میفته که جرات نمیکنیم به بابا و مامانمون بگیم و اونا راهنمایی کنن یا ازمون حمایت کنن ممکنه هر بلای دیگه ای هم سرمون بیاد ،من یه مشکل تو مدرسه داشتم وقتی از پدرم خواستم کمکم کنه اومد مدرسه جلوی اون بچه ها از مدیرمون خواست هرچقدر دوست داره منو بزنه این شد که اون دو نفر تا آخر سال منو اذیت کردند ،پس یه پدر احمق میتونه یک عمر بچه شو بدبخت کنه!
  یه ساعت وخ گذاشتم تمووووووم نظرات سوالاتو خوندم....در کل خوب بودو استفاده کردیم از بعضی مطالب.....مرسی,,
  پرستوخانم کارت خوب نبودک هرچ بلت خواس گفتی..یااون خانمی ک گف طرز پوشش بایددرست باشه..خانواده ماهاخیلیاشون هنوز نمیذارن حتی توسن کم تاپ بپوشیم مادرخودمن چندبارسراینک چرا موهام جلوپسرخالم ک چندسالم ازم بزرگتربود بازکردم وقتی تازه داش9سالم میشدکتکم زده..مو..حالاچ برسه ب پوشش..من دیررسیدم اما دردی ک اون دخترازش حرف زده روبایک لحظه فک کردن توکل وجودم حس میکنم هیچکس شایدنتونه بش کمک کنه ولی زخم زبون زدنم کار قشنگی نیس..آدم حتی اگ نتوس کمک بکنه بادجلوحرفای نیش دارشو بگیره واقعا هرکس ک اون خانومودرک نکنه ازانسانیت بویی نبرده..
  سلام. ای کاش اکثر دختر پسرا بدنبال ی عشق علاقه بدون هوس بودند.
  سلام. برای یه چند عزیزی که یه کم جدی شده بودند: یاد بگیریم که به همدیگه احترام بزاریم. وقتی شما برای طرف مقابل ارزش و احترام قائلید در حقیقت دیگه مشکلی نیست! همه ی ما انسان ها اینجور هستیم. خدا نگهدار همتون عزیزان.

  راستی پسرا باید همه جوره در خدمت دخترا باشن. حتی اگه میخوان کاری انجام بدن باید به خاطر اون دختر باشه. اینجوری دخترا راحت ترن. از چشم بد محفوظ میمونن. احساس مهم بودن میکنن. دخترا انتخابگر. پسرا فقط خدمتگزار خدایی.

  در مورد دوستمون که اون مشکل بزرگ رو داشتند باید ازدواج کنن. با یه پسر مهربان و دارای کار. هرچه زودتر.
  اول سلام
  فقط اینو میدونم که باید صبر کنم
  من هم از مشکل جنسی رنج می برم اما بیشتر از مشکل جنسی از این رنج میبرم که نمی دونم این مشکل تا کی و چند سال ادامه داره.
  من تقریبا از 7 سالگی با این مشکل سروکار دارم (از یه اسباب بازی ای که دوستم بهم داد و مخالفت والدینم با این اسباب بازی که بدترش کرد) و الآن 22 سالمه(15سال)، این یعنی اینکه قبل از اینکه خودمو بشناسم این مشکل رو شناختم .
  خود ارضایی دومین و مهلک ترین ضربه ای بود که بازم از دوست راهنماییم خوردم . بعد از اینکه فهمیدم گناهه شروع به کاهشش کردم(خدارو شکر ماهی یکبار خیلی فشار بیارم سه ماه یکبار- تلاش زیاد کردم اما فکر کنم کاهش میل ، سنم و تنفر از این کار و خودم علل اصلی بودن) ولی هیچ جوره نمیشه ترک کرد چون همیشه در دسترس هست و انسان انواع حالت ها و احوال رو در مسیر زندگیش داره و هر کدوم از اینا یعنی یه شرایط جدید = یه خطا (میفهمید که منظورمو ، یعنی با دیدن یه صحنه اتفاقی ، یه تحریک متفاوت ، فشار بیش از اندازه ، یه خوابی که صبح پاشی ببینی گند زدی(زدی به جدول=ارضا شدی) و ...)
  همش داستان حضرت خضر و حضرت موسی تو ذهنمه که کشتی رو سوراخ میکرد و دیوار به درد نخوری رو تعمیر میکرد و نوجوانی رو کشت .
  من داستان رو میخوندم و میدونستم چرا این اتفاق ها رخ میده و صبر داشتم اما حضرت موسی نمیدونست و نمی تونست صبر کنه .
  الآن از آینده ام خبری ندارم و دقیقا حال حضرت موسی (ص) رو دارم با این تفاوت که میدونم یه رازی در پی اش نهفتست و یه روزی بهش میرسم و میفهمم و باید صبر کنم .
  به خودم میگم خوب بهترین راهی که خدا میتونه امتحانم کنه اینه ، اگه این نیست پس چیه؟(امتحان با از دست دادن عضو بدنم؟ عضو خانوادم؟ اموالم؟ درس 16ساله ام ؟ آزادیم ؟ امنیتم؟ همسر یا فرزندانم در آینده م ؟=بالاخره یه امتحانی باید باشه که منو یا به بهشت برین ببره یا به جهنم! ، پس خدا منو دوست داره که راحت ترین امتحانو واسم در نظر گرفته)
  (((((هر کدمو دوست دارید انتخاب کنید بعدش با خداتون معامله کنید .))))))
  من که حریف هیچکدومشون نیستم حتی تو همینش(جنسی) هم مشکل دارم
  ممنون از اینکه نظرم رو خوندید ، اگه مایل بودید برام نظراتتون رو بفرستید با هم صحبت کنیم
  سلام  من پسری 17 ساله خیلی شهوتی هستم و حدود 5 ساله که بیشتر موقع خود ارضایی میکنم 
  و تا حالا با کسی سکس نداشتم میخوا کمکم کنید من از ای کار زشت دوری کنم
  پاسخ:
  سلام
  پکیج ترک خودارضایی رو دانلود کنید 
  سلام من چکار کنم
  کسی نمیرد مگر اینکه به تهمت یا گناه دیگران به دیده تمسخر بنگرد (یا فیس معصومیت بدهد) اگر می خواین نظر بدین خودتونو میون ما دردمندا با الفاظ آقا و خانم معرفی نکنین بعد راحت هم نسخه بدین.. اگر معصوم بودی از این گناه که دیگه جز معصومین قرار میگرفتی..تو این اجتماع که بیماری روانی گریبانگیر اکثر افراد هست کلاس گذاشتن بنوعی خودش یه بیماری دیگه ای هست ..حساسیت ها رو درک نمی کنین هنوز روحیات و نیاز های خودتون رو نشناختین درباره کسی دیگه هر جور که برداشت می کنین حرف میزنین..حقیقتا کسی مرحم حرفامون نیست ولی نمی شه نخوایم به دیگرون هم اعتماد نکنیم.. متاسف شدم سلیقه ای جواب دادین. اگه این سطح برخورد با برادر یا خواهرتون باشه خدا به داد محیط خانوادگیتون برسه..انشاالله که خدا بنده هاشو فراموش نمی کنه..
  ختم کلام اگر افتادی تو گناه ازاد باش و درس بگیر این مسیری هست که داری انتخاب می کنی و نتایجش رو هم می بینی ..ببین داره به چه چیزی این گناه به تو لطمه می زنه ..به فاصله تو با خدا یا به غرورت یا به خواسته هات..اگه عاشق خالقت نبودی بقیه راهتو برو تا یه روز خسته بشی ازش. ولی کور نباشی که نفهمی چیکار می کنی..اون موقع که فهمیدی کجایی و کی هستی خلاص میشی ازش. هیچ وقت این اجتماع بیمار یا اتفاقات ناخواسته تو رو از سالم بودن در امان نمی زاره..تو سعی کن خودت باشی با کارهای خیرت و گناهات..خدا هم گفته عقل و دین از هم جدا نیست ..کی بهتر از خودت می فهمه؟ بزرگترین استاد هم تجربه هست به قول امام علی ع پس دستو پنجه نرم کن تا روزی از این مرحله عبور کنی..بیشتر از ظرفیتت هم به خودت فشار نیار از جای دیگه تخریب میشی..اصن ادم با پای خودش بره به جهنم بهتر با زور بره ..یا حق
  کسی نمیرد مگر اینکه به تهمت یا گناه دیگران به دیده تمسخر بنگرد (یا فیس معصومیت بدهد) اگر می خواین نظر بدین خودتونو میون ما دردمندا با الفاظ آقا و خانم معرفی نکنین بعد راحت هم نسخه بدین.. اگر معصوم بودی از این گناه که دیگه جز معصومین قرار میگرفتی..تو این اجتماع که بیماری روانی گریبانگیر اکثر افراد هست کلاس گذاشتن بنوعی خودش یه بیماری دیگه ای هست ..حساسیت ها رو درک نمی کنین هنوز روحیات و نیاز های خودتون رو نشناختین درباره کسی دیگه هر جور که برداشت می کنین حرف میزنین..حقیقتا کسی مرحم حرفامون نیست ولی نمی شه نخوایم به دیگرون هم اعتماد نکنیم.. متاسف شدم سلیقه ای جواب دادین. اگه این سطح برخورد با برادر یا خواهرتون باشه خدا به داد محیط خانوادگیتون برسه..انشاالله که خدا بنده هاشو فراموش نمی کنه..
  ختم کلام اگر افتادی تو گناه ازاد باش و درس بگیر این مسیری هست که داری انتخاب می کنی و نتایجش رو هم می بینی ..ببین داره به چه چیزی این گناه به تو لطمه می زنه ..به فاصله تو با خدا یا به غرورت یا به خواسته هات..اگه عاشق خالقت نبودی بقیه راهتو برو تا یه روز خسته بشی ازش. ولی کور نباشی که نفهمی چیکار می کنی..اون موقع که فهمیدی کجایی و کی هستی خلاص میشی ازش. هیچ وقت این اجتماع بیمار یا اتفاقات ناخواسته تو رو از سالم بودن در امان نمی زاره..تو سعی کن خودت باشی با کارهای خیرت و گناهات..خدا هم گفته عقل و دین از هم جدا نیست ..کی بهتر از خودت می فهمه؟ بزرگترین استاد هم تجربه هست (به قول امام علی ع )پس دستو پنجه نرم کن تا روزی از این مرحله عبور کنی..بیشتر از ظرفیتت هم به خودت فشار نیار از جای دیگه تخریب میشی..اصن ادم با پای خودش بره به جهنم بهتر با زور بره ..یا حق
 • سید علی اسلامی
 • سلام من جزو همون هایی هستم که بعد از سال ها خود ارضایی متوجه آن شدم الان در تابستون بیشتر از روزی 5 بار در روز دست به این کار میبرم لطفا کمک کنید شما را به خدا اگر راهی دارید بهم بگید

  پاسخ:
  سلام
  راهنمای ترک خودارضایی رو مطالعه بفرمائید
  scroll bar code